ליטוש פרקט למינציה – כל מה שחשוב שתכירו על חידוש פרקטים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

ליטוש פרקט למינציההפרקט בדירתכם דרוש חידוש? הגעתם למקום הנכון. בשורות הבאות נגע בכל מה שאתם חייבים להכיר על ליטוש פרקט למינציה. הליך הליטוש כולל מספר שלבים שכל מטרתם היא לחדש את המראה הטוב של הפרקט. חשוב להדגיש שלא ניתן לחדש את כל סוגי הפרקטים, ישנם פרקטים סינטטיים שלא ניתן לחדש כלל. אז רגע לפני שאתם מוותרים על הפרקטים בדירתכם ובוחרים לרכוש פרקטים חדשים במקומם, חשוב שתכירו את כל שלבי הליך ליטוש פרקט למינציה בצורה מקצועית. הליך הליטוש או החידוש יבטיחו לכם שינוי ניכר במראה הפרקט. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם את כל מה שחשוב שתכירו אודות שלבי הליטוש, הסיבות המרכזיות בגינן רבים בוחרים ללטש את הפרקט הישן, ההבדלים המהותיים בין פרקט עץ לבין פרקט סינטטי ועוד.

 

כל כמה זמן מחדשים פרקטים? כל 5 – 10 שנים בממוצע

תחילה חשוב להדגיש ולומר כי חידוש או ליטוש פרקטים למינציה הוא הליך יחסית פשוט שניתן לעשות באופן עצמאי. לא מעט אנשים בוחרים לחדש את הפרקטים בדירתם בכוחות עצמם ומצליחים להשיב את מראה הפרקט מספר שנים אחורה. כל כמה זמן כדאי לחדש? ההמלצה היא כל 5 – 10 שנים. כל 5 – 10 שנים כדאי לחדש את מראה הפרקט במטרה לרענן את מראהו. הדבר תלוי ברמת התחזוקה השוטפת במהלך כל שנות השימוש בפרקט. אם אתם מקפידים לנקות את הפרקט בתדירות גבוהה ושומרים על תחזוקה מיטבית, תוכלו לחדש את הפרקט לאחר שנים ארוכות. מנגד, אם לא תתמידו לנקות אותו ולשמור עליו באופן שוטף, כנראה שתידרשו לחדש את מראהו מספר שנים בודדות לאחר רכישתו. כך או כך, חשוב לדעת שפרקט למינציה הוא פרקט סינטטי שלא ניתן ללטש. אז איך מחדשים? בעזרת חומרים ייעודיים שניתן למרוח באופן עצמאי.

ציוד מקצועי לחידוש פרקטים באופן עצמאי – כך עושים את זה נכון

כיום יש לא מעט חנויות שמוכרות את כל הציוד הנדרש לחידוש עצמי של פרקט למינציה. לפני שאתם ממהרים לרכוש את כל הציוד הנדרש ומצליחים לנסות לחדש את הפרקט בדירתכם, חשוב שתכירו מספר דגשים חשובים במיוחד.

 

  • חשוב לנקות היטב את הפרקט טרם מריחת חומרי החידוש

מתחילים בהליך חידוש פרקטים באופן עצמאי? חשוב לוודא שאתם מחדשים אך ורק פרקטים נקיים לחלוטין. לא מעט אנשים לא מודעים לחשיבות שבדבר ומנסים לחדש פרקטים מלוכלכים. ניסיון חידוש של פרקט מלוכלך לא יוביל לתוצאה הרצויה של פרקטים איכותיים ויפים כביום התקנתם. לכן, אם אתם רוצים לעשות זאת זה נכון ולהשיב את מראה הפרקטים למראהם ביום ההתקנה, חשוב לנקות היטב את כלל הלכלוכים טרם תחילת הליך החידוש.

 

  • חשוב למרוח את חומר הפוליש באופן אחיד והרמטי

מחדשים את הפרקטים בכוחות עצמכם? חשוב לוודא שאתם מורחים את כל חומרי החידוש באופן אחיד והרמטי. לא מעט אנשים מקלים ראש באחידות המריחה ובכיסוי כלל שטחי הפרקט, מה שפוגע בתוצאות החידוש. לכן, לפני שאתם מתחילים מומלץ לחשב את כל שלבי העבודה כך שתצליחו לכסות את כל חלקי הפרקט ללא שטחים מפוספסים.

 

הליל חידוש פרקט למינציה לא מתאים להתמודדות עם כל פגיעה!

השלמתם את כל שלבי החידוש בהצלחה? תוך זמן קצר מראה הפרקט ישתפר משמעותית ויזכיר לכם את מראהו ביום התקנתו. אך חשוב להדגיש ולומר כי שיטת חידוש זו מתאימה אך ורק לפגיעות קלות שאינן עמוקות. מתמודדים עם שריטות קלות, בלאי בסיסי שנגרם מהליכה על הפרקט? שיטת החידוש תוכל לסייע לכם להתגבר על הפגמים הללו. אך במידה ואתם מתמודדים עם שריטות עמוקות או שלל פגיעות משמעותיות בפרקט שלכם, הפיתרון הטוב ביותר הוא להחליף אותו.

 

הסתייעו בחברה מקצועית שתחדש את מראה הפרקט שלכם

חשוב להדגיש שכיום יש לא מעט חברות מקצועיות שמסייעות לרבים לחדש פרקטים בצורה מקצועית ויסודית. החברות השונות מגיעות לבית הלקוח מצויידות בכל הציוד הנדרש לחידוש מיטבי ומסייעות להתגבר על כל בעיה. חוששים מהליך חידוש באופן עצמאי? החברות הללו הן התשובה הטובה ביותר עבורכם. חשוב לדעת כי אנשי המקצוע בחברה ידעו לבחון את כלל הבעיות והפגיעות בגינן הזעקתם את שירותיהן. לאחר בחינה מהירה הם ידעו להגיד האם ניתן לחדש את הפגיעה בעזרת חומרים מתקדמים או שמא לא נותר אלא להחליף את הפרקט הפגוע. אז לפני שאתם ממהרים לרכוש את חומרי הפוליש לחידוש עצמי, חשוב שתכירו מספר טיפים חשובים שיעזרו לכם לבחור נכון חברה מקצועית ומנוסה לחידוש פרקטים.

כך תבחרו את החברה המקצועית ביותר

ראשית, חשוב לקרוא כמה שיותר חוות דעת אודות החברות השונות. סמנו את החברות שקיבלו את כמות חוות הדעת הגדולה ביותר. לאחר מכן, חשוב ליצור קשר עם החברות המובילות ולשאול אודות ניסיונן המקצועי. ישנן חברות מקצועיות שעוסקות בתחום שנים ארוכות ולעומתן, ישנן חברות חדשות שהחלו את דרכן בשנים האחרונות. איתרתם את החברות המומלצות והמקצועיות ביותר? כל שנותר לכם לעשות זה לערוך השוואת מחירים ולבחור את ההצעה האטרקטיבית ביותר עבורכם.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

משה ליטוש פרקטים

אנחנו מציעים שירותי ליטוש פרקטים ודקים במחירים נוחים, שירות מהיר ואמין. אנחנו מתמחים בליטוש פרקטים ודקים מכל הסוגים בעזרת הכלים המתקדמים ביותר.

אז מה היה לנו בכתבה:
053-3524891